Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6-7-8 MAYIS LİBERTADORES KUPASI

2 posters

6-7-8 MAYIS LİBERTADORES KUPASI Empty 6-7-8 MAYIS LİBERTADORES KUPASI

Mesaj  bergman Salı Mayıs 06, 2008 8:41 am

6 Mayıs Salı
LKU 00:30 152 Fluminense - Atletico Nacion (2-1)
LKU 03:00 153 Estudiantes - Liga Dep.Univ.Q (0-2)
LKU 05:30 154 Atlas - Lanus (1-0)

7 Mayıs Çarşamba
LKU 01:10 311 Cruzeiro - Boca Juniors (0-2)
LKU 03:50 312 Flamengo - Club America (4-2)
LKU 03:50 313 Sao Paulo - Nacional Df (0-0)

8 Mayıs Perşembe

LKU 02:30 442 River Plate - San Lorenzo (1-2)

* Deportivo Cucut-Santos(2-0)

*İddaa programında yer almamaktadır.

bergman
Güney Amerika Uzmanı
Güney Amerika Uzmanı

6-7-8 MAYIS LİBERTADORES KUPASI Empty Geri: 6-7-8 MAYIS LİBERTADORES KUPASI

Mesaj  bergman Salı Mayıs 06, 2008 1:04 pm

152 Fluminense - Atletico Nacional 1

Kolombiya futbolunun köklü temsilcilerinden Atletico Nacional,Fluminense'ye konuk oluyor.İlk maçta kaleci Ospeta'nın kırmızı kart görmesinden yararlanan Brezilya ekibi yarı final için büyük avantaj sağlamıştı.Kendi sahalarında kazanıp,önümüzdeki hafta başlayacak Brezilya ligi öncesi moral depolamak isteyeceklerdir.Forvette Neves ve Washinghton'la gol arayacak olan Fluminense kendi sahasındaki maçı da kazanır.

153 Estudiantes-Liga Deportivo 1
Arjantin lig lideri Estudiantes'e bu sene Libertadores'te Ekvador deplasmanları yaramıyor.Grup maçlarında Deportivo Cuencaya kaybettiler.Geçen hafta da Deportivo'ya kaybederken ,bir de orta saha oyuncuları Diaz'ın kırmızı kart görmesiyle sarsıldılar.Hafta sonu Argentinos Juniors'a kaybederken akılları Libertadoreste'ydi herhalde çünkü kötü oynadılar.Tur atlarlar mı bilinmez ama kendi sahalarında ne yapıp edip kazanırlar.

154 Atlas- Lanus üst
Varlıkları beni rahatsız eden iki takım Laughing Sanki bu dünyadaki insanların ceplerindeki paraya göz dikmişler,öyle skorlar alalımki herkes para kaybetsin diyorlar.İki takımda neredeyse 2 haftadır üç günde bir maç yapıyor.Lanus hafta sonu hezimete uğradı,Atlas'sa Cruz Azul'u clausurada ilk ikiden etti.Normal şartlarda asla Lanus'un olduğu maça sonuç oynamam dedim.O yüzden her iki takıma da bakıp,maçın üst biteceğini tahmin ediyorum.Direk Atlas'a oynamayı düşünen arkadaşlar varsa,uyarıyorum Lanus bişeyler karıştırabilir.

bergman
Güney Amerika Uzmanı
Güney Amerika Uzmanı

Mesaj  bergman Çarş. Mayıs 07, 2008 4:56 pm

bergman demiş ki:152 Fluminense - Atletico Nacional 1

Kolombiya futbolunun köklü temsilcilerinden Atletico Nacional,Fluminense'ye konuk oluyor.İlk maçta kaleci Ospeta'nın kırmızı kart görmesinden yararlanan Brezilya ekibi yarı final için büyük avantaj sağlamıştı.Kendi sahalarında kazanıp,önümüzdeki hafta başlayacak Brezilya ligi öncesi moral depolamak isteyeceklerdir.Forvette Neves ve Washinghton'la gol arayacak olan Fluminense kendi sahasındaki maçı da kazanır.

153 Estudiantes-Liga Deportivo 1
Arjantin lig lideri Estudiantes'e bu sene Libertadores'te Ekvador deplasmanları yaramıyor.Grup maçlarında Deportivo Cuencaya kaybettiler.Geçen hafta da Deportivo'ya kaybederken ,bir de orta saha oyuncuları Diaz'ın kırmızı kart görmesiyle sarsıldılar.Hafta sonu Argentinos Juniors'a kaybederken akılları Libertadoreste'ydi herhalde çünkü kötü oynadılar.Tur atlarlar mı bilinmez ama kendi sahalarında ne yapıp edip kazanırlar.

154 Atlas- Lanus üst
Varlıkları beni rahatsız eden iki takım Laughing Sanki bu dünyadaki insanların ceplerindeki paraya göz dikmişler,öyle skorlar alalımki herkes para kaybetsin diyorlar.İki takımda neredeyse 2 haftadır üç günde bir maç yapıyor.Lanus hafta sonu hezimete uğradı,Atlas'sa Cruz Azul'u clausurada ilk ikiden etti.Normal şartlarda asla Lanus'un olduğu maça sonuç oynamam dedim.O yüzden her iki takıma da bakıp,maçın üst biteceğini tahmin ediyorum.Direk Atlas'a oynamayı düşünen arkadaşlar varsa,uyarıyorum Lanus bişeyler karıştırabilir.

Hepsi 12'den WON cheers Lanus gene yaptı yapacağını Laughing

bergman
Güney Amerika Uzmanı
Güney Amerika Uzmanı

Mesaj  bergman Çarş. Mayıs 07, 2008 5:02 pm

Cruzeiro - Boca Juniors 1
Bugün Libertadores'te Cruzerio bayramı var.İlk maçı 2-1 kazanan Boca bu maça rahat çıkamayacak.Ben Boca'nın futbolunu beğenmiyorum.Geçen haftasonu River'ı yenerken iyi oynamadılar kanısındayım.Geçen senenin şampiyonu olan Boca'da Palermo ve Palacio forveti sürüklüyorlar ama Cruzerio'da bu kupada 7 gollü oynayan Moreno çok etkili.Cruzerio Brezilya'da bu sene şampiyoluğa oynayacak.Bence bu akşamın en güzel oranlı bankosu.Skor tahminim 2-0.

Programın diğer iki maçını da evsahibi kazanacak diye umuyorum.Flamengo maçına üstte oynanabilir

bergman
Güney Amerika Uzmanı
Güney Amerika Uzmanı

Mesaj  Deletoreft Perş. Mayıs 08, 2008 2:04 pm

BERGMAN RİVER MAÇI NE OLUR Shocked
Deletoreft
Deletoreft
Tipster
Tipster

Mesaj  bergman Perş. Mayıs 08, 2008 2:55 pm

Zor maç.San Lorenzo haftalardır kazanıyor.Yendiği takımlarda ligde Velez,Boca,La Plata,Kupada da River.Boca dün tur atlayınca River'ın da tur atlaması farz oldu.Bence River alacak ama çok zor olur.Sonuca oyna ama üst olma ihtimali fazla

bergman
Güney Amerika Uzmanı
Güney Amerika Uzmanı

Mesaj  bergman Cuma Mayıs 09, 2008 8:37 am

bergman demiş ki:Zor maç.San Lorenzo haftalardır kazanıyor.Yendiği takımlarda ligde Velez,Boca,La Plata,Kupada da River.Boca dün tur atlayınca River'ın da tur atlaması farz oldu.Bence River alacak ama çok zor olur.Sonuca oyna ama üst olma ihtimali fazla

Zor maçtı kabulüm ama bazı şeyler beni şaşırtıyor.Dün gece maçı lig tv'den izledim.River 2-0 yaptı ve San Lorenzo'nun hiçbişey yaptığı yoktu.Ne zamanki San Lorenzo 9 kişi kaldı,ben maçı River üste götürür,double won yaparız dedim,maç 2-2 oldu.Böyle maçlar artık futbol,kadro,teknik,taktik bilgisinin de ötesine geçiyor.Üstten won deyip hiç olmazsa kendimizi teselli edelim ama River galibiyeti dediğim için pişman değilim Smile Böyle maçlar 10 yılda bir olur.

bergman
Güney Amerika Uzmanı
Güney Amerika Uzmanı

- Similar topics